Děkuji za objednávku ebooku

Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky
včetně konzultace

Děkuji za Vaši objednávku.

Jsem ráda, že Vám mohu pomoci budovat větší sebedůvěru, sebevědomí a vztah k sobě samotné. Věřím, že si díky ní dokážete víc věřit sama sobě, mít se více ráda a zlepšit svůj život.

V e-mailu najdete zálohovou fakturu. Při platbě převodem dostanete na e-mail podklady k platbě.  V tomto případě to může trvat 1-2 pracovní dny. E-book Vám bude odeslán ihned po připsání Vaší platby.

E-mail dohledáte pod názvem Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky a přijde Vám z e-mailové adresy

jednodusevpohode@jednodusevpohode.cz.

Pokud ho nenaleznete v doručených, prohledejte rovněž složku “hromadné” a složku “spam.

Pro domluvení termínu konzultace mne prosím kontaktujte na e-mailové adrese jednodusevpohode@jednodusevpohode.cz

Ivana

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat na jednodusevpohode@jednodusevpohode.cz

Počet zobrazení: 220

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit