fbpx
Sdílejte

Nastartujte své sebevědomí a sebelásku

a udělejte si přítele ze svého vnitřního kritika!

 

 

5 pomocníků k posílení sebedůvěry a projevení vlastního já

 

S čím vám těchto 5 pomocníků pomůže?

e.book zdarma

 

Zjistěte, jak si nastavit správně svoji hlavu,  

abyste byla spokojená sama se sebou 

i se svým životem

 

Stáhněte si e-book zdarma 

a naučte se přijímat a oceňovat svou jedinečnost 

a milovat svůj život takový, jaký je.
 
 
 

Co říkají čtenáři?

Ivčo tvůj eBook je naprosto skvělý!!! Přečetla jsem ho jedním dechem a jsem nadšená. Jsi velice osobitá žena a tuším, že mě můžeš na mé cestě hodně pozitivně ovlivnit. Moc se mi líbí ladit se na každý den a projevovat vděčnost za prožité. Ta část o přirozenosti, rebélii a sebedůvěře mi mluví z duše. A rozhodně se na sebe podívám do zrcadla s láskou a trochu jinýma očima. Děkuji ti za inspiraci a už teď se těším na nějaké pokračování !!! P. S. ta grafika je skvělá 🙂 Jana
Jana
Jana Klosíková
sobestacit.cz
Ivanka je žena s velkými životními zkušenostmi, která dovede poradit, podat pomocnou ruku ženám, které se nacházejí v těžké životní situaci a nevidí cestu ven. Prošla si sama těžkým obdobím a proto ví, jak důležitá je pomoc někoho, kdo si touto životní etapou již prošel a může ženám pomoci svou vlídnou radou a svým vedením. Svou energií a mladistvým elánem ukazuje všem ženám, že nezáleží na věku, ale na jejich rozhodnutí stát se sebevědomou , krásnou a originální ženou.
Ludmila
Ludmila Kejhová
https://ludmilakejhova.cz/
Děkuji za přečtení Tvého eBooku. Je krásně zpracovaný, inspirativní, našla jsem se v něm. Nad Tvým příběhem mě ukápla slza. Děkuji za dávku inspirace a chuti být jedinečná. ♥️
Kateřina
Kateřina Rubešová
https://katerinarubesova.cz/
Přišel mi Tvůj eBook a stálo to za čekání! Je to moc hezky napsané a hlavně JE TO TAK! Podepisuju, souhlasím a může to pomoct mnoha holkám, co se v tom plácají. Já mám pocit, že už se vyhrabávám, že to všechno vím, ale když si to člověk přečte zase jinými slovy a s příběhem, tak je to motivující. Jo a Tvoje grafika je fakt skvělá, free, zábavná.
Renata
Renata Králová
https://renata-kralova.cz/
Počet zobrazení: 1 898
Sdílejte

 

Ifanka

Krásný den.
Vítám Vás na mých stránkách. Jsem průvodcem žen v jejich sebepřijetí, sebeprezentaci a vytvoření  zdravého a spokojeného života a jedinečného, originálního a inspirativního a stylu.

Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K odvaze být samy sebou a ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Tento blog je pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží. Které umějí být samy sebou, nebojí se vyčnívat z davu a umí si užít vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit