Sdílejte

Objednávka e-booku

Tajemství zdravé sebedůvěry,
sebevědomí a sebelásky

Objednávám si tímto eBook “Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky” v hodnotě 690 Kč.

Vím, že k eBooku dostanu navíc zdarma 3 skvělé bonusy v celkové hodnotě 770 Kč.

Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Tajemství zdravé sebedůvěry

Tajemství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky

Začněte hned pracovat na své sebedůvěře, sebevědomí a sebelásce a vykročte vstříc svému úspěšnějšímu a radostnějšímu životu

Milí budoucí čtenáři, v eBooku Tajemství zdravé sebedůvěry, najdete odhalení nejen tohoto tajemství, ale mnoha dalších. Takových, které vedou k životu "jednoduše v pohodě", jak zní autorčino krédo. Dozvíte se, jak se naučit mít rádi sami sebe a stát se sobě tím nejlepším přítelem. Podle mého mínění, je tam opravdu VŠE, co vede k bytí ve flow, k radosti ze života, bez ohledu na to, jaké jsou vnější okolnosti. Dokonce se dozvíte, jak tyto okolnosti tvořit a do svého života přitáhnout více radosti, hojnosti a spokojenosti. Stačí jen málo. Přečíst eBook a začít podle něj žít!
Renata
Renata Králová
https://renata-kralova.cz/
Ebook obsahuje postupy pro zvýšení sebevědomí i sebelásky, ukáže na co se zaměřit, čemu se vyhnout, ale i na to, jak být tady a teď. A ty kartičky jsou boží!
Pavli
Paja S.
Projektant
bankovní loga

Kontakt: jednodusevpohode@jednodusevpohode.cz

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde

Počet zobrazení: 507
Sdílejte

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit