Sdílejte

Objednávka e-booku

Učebnice sebelásky

Jsem ráda, že jste se rozhodly pracovat na vztahu k sobě samé. Protože si zasloužíte myslet na sebe a pečovat o sebe.

Objednávku potvrďte níže.

A protože vím, že s nedostatkem sebelásky bývá spojen i nedostatek sebedůvěry a sebevědomí, mám pro Vás ještě zvýhodněnou nabídku e-booku Tajemství sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky. Najdete v něm i část týkající se umění být v přítomném okamžiku nebo jak se naučit říkat NE.  Tento e-book obsahuje i kapitolu, které je věnován e-book Učebnice sebelásky. 

Pokud budete mít zájem o oba e-booky, zaklikněte oba, pokud jen o Učebnici sebelásky, potvrďte jen tuto. 

Doufám, že s pomocí e-booku začnete navazovat lepší vztah sama se sebou, s péčí a láskou. 🙂

Co všechno se z e-booku Tajemství zdravé sebedůvěry naučíte?

Zdravá sebedůvěra

Naučíte se, jak komunikovat s vlastní hlavou, jak změnit pohled na sebe samu, na své problémy i na své okolí. Jak se naučit milovat, věřit si a sebevědomě si stát za svým. Začnete si budovat svou sebedůvěru, sebevědomí a sebelásku.

Umění říkat NE

A protože vím, že člověk s nižším sebevědomím má potíže i s tím, jak odmítnout, jak o něco požádat, připojila jsem část týkající se asertivních technik. Naučíte se říkat NE, požádat o pomoc či o cokoli jiného a další techniky.

Mindfulness

A abyste na své cestě dokázali odlišit, které své myšlenky stojí za to změnit, a které naopak můžete nechat být a naučili se jimi nezaobírat, doplnila jsem e-book o část týkající se mindfulness – vědomé přítomnosti. Naučíte se, jak život vědomě prožívat, být tady a teď,  jak zvládat stresující situace s větším klidem a jak si vychutnávat život s větší lehkostí a v pohodě.

Potvrzení objednávky níže

šipky černá

Objednávám si tímto eBook “Učebnice sebelásky” v hodnotě 250 Kč (9,8 EUR).

Vím, že k eBooku dostanu navíc zdarma skvělý bonus v hodnotě 210 Kč.

Vím, že mám možnost si ještě přiobjednat e-book Tajmeství zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky v ceně 440 Kč (16,30 EUR) a s ním další bonusy zdarma.

Vím, že tento e-book (nebo e-booky) obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Učebnice sebelásky

Učebnice sebelásky

Začněte milovat sami sebe.

E-book ukazuje, jak najít cestu k sobě, mít se více ráda a více vnímat vlastní krásu. To, že jsme každá krásná taková, jaká jsme i přijímat své nedostatky.
Jana L.
účetní
Pomocí různých praktických cvičení se naučíte vnímat se v jiném lepším světle a pěstovat svou sebelásku a svou hodnotu.
Evka S.
grafička
bankovní loga

Kontakt: jednodusevpohode@jednodusevpohode.cz

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde

Počet zobrazení: 545
Sdílejte

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit