V podzimní náladě

Můj styling na Polyvore

Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že móda je věc povrchní. Může být a nemusí. Jako všechno, je to o lidech a jejich přístupu a hodnotách. Móda je především vyjádřením osobnosti nositele. Svým stylem ukazujete, kdo jste, co máte rádi,  jaké jsou vaše zájmy i některé povahové vlastnosti. Vypovídá o člověku víc než si myslíme. O nás samotných i o tom, v jakém se pohybujeme prostředí  i v jakém jsme duševním rozpoložení.

A za další je móda hlavně také zábava. Kreativní i užitečná. Kombinovat barvy, styly, modely, je to prostě takové “praktické umění”. Je to nejen sebevyjádření, ale i postoj k životu. Radost z umění a hezkých věcí. A protože mě baví vytvářet stylingy, tak samozřejmě ulítávám na Polyvore.com…
A tady jsou některé z mých vytvořených stylingů… Třeba se necháte inspirovat…

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit