pára 3
O štěstí

I wanna be a rock star (chci být rockovou hvězdou)

Znáte tu písničku? Ne, že bych chtěla být rockovou hvězdou, ale celý život jsem byla “rock´n´rollové děvče”. Vyrostla jsem na tom, žila jsem tím. Od malička jsem poslouchala všechnu možnou muziku z “kotoučáku” mých rodičů a hlavně “rock´n´roll”. A co zasadíte v dětství, prostě nevymažete. Ať už v dobrém  nebo ve zlém.  A já rok´n´roll a muziku miluji dodnes. Pohybovala jsem se mezi muzikanty, rockery, punkery a ta láska k muzice mi zůstala. Miluju tu energii, nadšení, ty emoce. Obzvlášť z živých koncertů.

pára 1

Fakt je, že za minulého režimu to s živými koncerty nebyla žádná sláva co se týče zahraničních kapel, ale nějaké undergroundové koncerty se daly navštívit. Jen o těch velkých hvězdách jsem si mohla tak nechat zdát. Kdo mohl tušit, že se jednou zeď prolomí a sem vtrhne doslova tsunami koncertů, festivalů a svobody.  Něco, na co bych se těšila jako malej Jarda.

Skutečnost byla taková, že v době, kdy proběhla revoluce, jsem měla 3 měsíční miminko a rok poté další. Měla jsem prostě na dalších spoustu let jiné starosti a radosti.

A pak vám děti vyrostou. A vy můžete co? No ano, plnit si sny, které si ještě chcete splnit. A já tak začala až skoro v 45 letech jezdit na rockové festivaly, chodit ve větší míře na koncerty. Dopřávala jsem si, co mi uteklo. Některé věci nedoženete, ale jestli je tu něco, co vaši duši sytí, nasyťte ji do sytosti.

Na koncerty mi nevadí ani chodit sama. Jako introvert s tím ani nemám moc problém. Ale vyjet sama na fesťák?! To jsem si moc netroufala. Tolik sebejistoty jsem neměla. A když jsem nadhodila otázku, kdo by jel, slyšela jsem klasické “já nemůžu”, “mi se nechce” apod.

Co uděláte, když hledáte partnera a nedaří se vám ho najít normální cestou? Dáte si inzerát. Ano. Vytvořila jsem inzerát, něco ve smyslu “hledám sparing partnera na fesťák, vyjdu s každým”. 😀

A víte co? Fakt se našel. Sice o víc než 20 let mladší, ale naprosto super. Jeho přítelkyni to nebavilo, taky neměl s kým vyjet a tak jsme jezdili spolu roky.  On vzal auto a víno, já stan a vyrazili jsme. Jezdili jsme tak spolu několik let. Loni jsem tedy nemohla a letošek byl celý takový divný. Ale doufám, že příští rok bychom mohli zase vyrazit. Hodně mi to chybí. Ten pocit svobody a volnosti, energie a sdílení.

Pamatujte, že:

– nikdy není pozdě si plnit sny

– nikdy není pozdě dohnat, co jste zameškali (alespoň do určité míry)

– je třeba mít v životě něco, co naplní vaši duši (kromě rodiny, přátel a práce)

– se vždycky cesta najde

Zapátrejte ve svém dětství, mládí, po čem jste toužili? Co jste chtěli zažít, vidět?  Zkuste to zařadit do svého života. Alespoň do takové míry, do jaké je to možné. Dejte životu nový impuls, novou radost, naplnění. A užijte si to.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit