Kreslení pravou mozkovou hemisférou
Tipy

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou


Vyzkoušejte kurz zde

Taky máte pocit, že váš největší výkon v kreslení je primitivní domeček nebo sluníčko? Vítejte v klubu 🙂 A co kdybyste byli schopni nakreslit naprosto cokoliv, včetně svého autoportrétu či portrétu jiných lidí? Že to není možné? Když pomineme fakt, že možné jsou i mnohem neuvěřitelnější věci, tak tohle není věc nemožná, nýbrž naopak zcela reálná. Jako většina věcí v našem životě, problém vězí v našem mozku. Jedná se o rozdíl mezi pravou a levou polovinou mozku. Levá část mozku je zodpovědná za logická a schematická řešení, díky ní mluvíme a počítáme. Pravá hemisféra je naopak ta, která souvisí s kreativitou či intuicí. Vzhledem k tomu, že mnoho z nás používá hlavně levou polovinu mozku, naše výsledné obrázky jsou schematické jednotahové obrázky a my jsme přesvědčení o tom, že prostě kreslit neumíme a nikdy se to nenaučíme. Že prostě na to nemáme buňky. V tomto kurzu Kreslení pravou mozkovou hemisférou vám tento omyl vyvrátí.

Podívejte se zde:

Krásně kreslit se naučí každý

Nezáleží na vašich předchozích zkušenostech či vašem talentu. Kurz vám pomůže zlepšit a urychlit vaše vidění, vidět souvislosti a vidět předlohu z jiného perspektivy než dosud. Speciální cvičení vám pomohou potlačit logické myšlení a probudit a uvolnit to kreativní. Z vašeho slovníku zmizí „já nemůžu“, „já neumím“, protože uvidíte, že umíte a jde to a získáte nový zábavný koníček. Čerstvě probuzenou kreativitu můžete využít i v jiných činnostech, které díky ní můžete rozvíjet.

 

Přihlásit se zdarma můžete zde: Vyzkoušet kurz

V kurzu se naučíte:

  • jak namalovat obličej i s detaily
  • jak vystihnout rysy ve tváři
  • jak namalovat věrně vlasy
  • jak namalovat dokonale ruce
  • jak malovat profil
  • jak malovat portrét
  • jak malovat autoportrét
Unikátní metoda Betty Edwards

Jedná se o unikátní metodu vyvinutou americkou profesorkou kreslení Betty Edwards, která se mnoho let zabývala využitím pravé mozkové hemisféry a propojením obou hemisfér při tvorbě. Lektorkou kurzu Naučte se kreslit správně – kreslení pravou hemisférou je MgA. Petra Cibulková. Profesionální kresbě a malbě se věnuje přes 25 let a nejméně polovinu této doby vyučuje kreslení a další výtvarné techniky. S naprostou jistotou dokáže nakreslit to, co právě vidí. Stejně tak si je jistá, že je to schopna naučit i nás všechny, kteří se rozhodneme kurz kreslení absolvovat.

Učíte se raději z knihy?

A pokud byste měli rádi i knihu, která vás naučí odemknout pravou hemisféru, pořiďte si jednu z nejprodávanějších „kreslicích“ knih na světě, od autorky této metody Betty Edwards.

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Betty Edwards

Nakladatel:  Zoner Press 2011

Koupíte zde:

kreslení pravou mozkovou hemisférou

Líbil se vám článek. Dejte mu To se mi líbí nebo ho sdílejte níže 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit