Dámský klub
O štěstí,  Tipy

Dámský klub (Book club)

Nedávno jsem narazila na tenhle film, příjemnou odpočinkovou komedii o stárnutí a o tom, že život nekončí ani v pokročilejším věku. Většinou jsou takové filmy zaměřené na muže a bohužel se o těchto typech filmů často píše jako o “hledání ztraceného mládí”. Nejspíš proto, že to asi píší lidi, kterým je 20. 😀 Domácí klub není ale o hledání ztraceného mládí, ale o lásce k životu. A láska k životu je to, co nám život prodlužuje a zkvalitňuje.

Dámský klub
Dámský klub

Pojednává o 4 kamarádkách, které ztvárňují Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Steenburgen, které se již 40 let měsíc co měsíc scházejí a probírají život a knížky. Každý měsíc jednu. Diane (Diane Keaton) je vdova a její dcery mají za to, že jejich matka je vlastně už stará a po úmrtí manžela by měla jen sedět doma a opatrovat se, aby se jí něco v jejím věku nestalo. Sharon (Candice Bergen), předsedkyně Nejvyššího soudu, se ani po 18 letech po rozvodu neumí se svým rozvodem vypořádat a na sex a muže už úplně rezignovala. Carol (Mary Steenberen) se neúspěšně snaží vrátit jiskru do svého 35letého manželství a naráží na nezájem manžela. Zato Vivian (Jane Fonda), úspěšná hoteliérka, si užívá sexu, obdivu mužů, ale v žádném případě se nemíní citově angažovat.

Četba lechtivého románu 50 odstínu šedi se stává hybatelem věcí. Cože? Tohle? Takový sex? V mém věku?! No ano, jasně. “Moje vnitřní bohyně říká – rozhodně ANO!” Ukazuje, že na nic není nikdy pozdě. Na lásku, na štěstí, na změnu života. Ukazuje, že ženy mohou být krásné, přitažlivé a sexy i po 60. A že všechny čtyři opravdu krásné jsou.

Film ukazuje rozdíl mezi tím, jak stáří vnímají často ostatní a jak by to mohlo vypadat, když to vzdáme a jak na druhou stranu život nekončí ani třeba v 70. Příjemná, pohodová, nenáročná komedie, která vám nejspíš vykouzlí úsměv na tváři a nakopne vás, abyste si života pořádně užívali.

Dámský klub
Dámský klub

P.S. A Andy Garcia a Don Johnson jsou taky čím starší, tím víc sexy, své charisma by mohli rozdávat. 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit