O kráse,  O módě a stylu

Padesát tváří ženy

Všude se to dnes hemží různými poradci a kouči, a to i v oblasti módy. Jaký máte nosit styl, když jste křehká romantička, energická sportovkyně nebo elegantní dáma. Ale je to opravdu tak? Opravdu jsme jen to jediné? Jedna jediná žena v jedné? Nebo má žena tváří deset, dvacet nebo víc? Padesát tváří ženy neznamená, že jsme rozpolcená osobnost, ale s nadsázkou to vše, co v sobě každá z nás obsahuje.

Foto: Pixabay.com

Kolik tváří má jedna žena?

Jednou mi jeden člověk řekl:  „Ty jsi ztělesněním ženy.“ Já se tak příliš necítila, tak na něj koukám a říkám: „A jako v čem?“ A on: „ Jsi pokaždé jiná.“  Tenkrát jsem si uvědomila, že má pravdu v tom, že každá žena má v sobě mnoho různých tváří. Křehkou dívku, kterou byla třeba i před mnoha lety, smyslnou divošku, ženu vamp, energickou manažerku, mámu od dětí, manželku a tak bych mohla pokračovat dál a dál. Tak proč se stylizovat jen do jedné role a jednoho stylu?

Foto: Pixabay.com

Která jsem vlastně opravdu já?

Ano, je fajn vědět, kdo jsem a co mi sedí a v čem se cítím dobře a co mi zase nesedí a necítím se v tom. Prostě vědět, co je můj základní styl. I když po pravdě, mnoho lidí říká, že jim něco nesedí, aniž by to zkusili. Jsme ženy, tak si dopřejme být proměnlivé v chování i v oblékání. To, že jsem sportovní typ, přece neznamená, že si na sebe občas nemůžu vzít romantické nebo elegantní šaty a vyrazit na rande nebo do společnosti.

Foto: Pixabay.com

I když nám už dávno není 20, můžeme si klidně k šatům vzít „rebelské conversky“ a dát eleganci svěží šmrnc. Nenechme se svázat mnoha pravidly. Je třeba vědět, kdy pravidla dodržovat a kdy je naopak porušit. I tak se tvoří styl. Buďme ženy se všemi osobnostmi, které v sobě nosíme. Možná je padesát tváří ženy moc, ale určitě jich v sobě taky pár napočítáte…

Líbil se vám článek? Dejte mu To se mi líbí nebo ho sdílejte níže 🙂
Foto: Pinterest

Uložit

Uložit

Uložit

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ifanka

Krásný den.

Vítám Vás na mých stránkách. Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení  jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K jejich sebepřijetí a odvaze být samy sebou. Ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Učím ženy, jak zpomalit stárnutí a doslova omládnout. Jak si zachovat mladistvou energii, styl a osobitost, zdravé tělo a pohodovou mysl v jakémkoliv věku.  Protože krásná, silná, zdravá a mladistvá můžete být, ať je číslovka, kterou máte v občance jakákoli.

Tento blog je prostě pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží a chtějí k tomu dojít. Které chtějí být samy sebou, nebát se vyčnívat z davu a užít si vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu. A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Ivana Tomášková,  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek

Please wait...

Díky za Vaši registraci!

 

Uložit